Arabic AR English EN German DE Russian RU Turkish TR

Marka Tescil

Öncelikle Marka Tescili sizlere açıklamak isteriz. Marka Tescil işlemini yaptıktan sonra markanız taklit edilemez, isminiz ve logonuz başkası tarafından kanunen kullanılamaz.

Avdens Medya olarak müşterilerimize markalaşmayı şiddetle öneriyor ve bu süreçte kendilerine rehberlik ediyoruz. Siz de markalaşmak istiyor ve başkalarının sizin isminizin sırtından daha fazla kazanmasını istemiyorsanız emeklerinizin karşılığı alabilmek için çok geçmeden markanızı oluşturun.

Avdens Medya olarak Marka Tescili konusunda rehberliğimiz ile isminizin uygunluğunu araştırıyor, başvuru süreçlerinde sizler adına işlemleri gerçekleştirip siz değerli işlerinize vakit ayırırken bizde sizlerin markası için gerekli tüm işlemleri takip ediyor ve evrakları sizin adınıza hazırlıyor olacağız. Ayrıca sadece başvuru sürecinde değil sonrasında sizin isminizle başvuruların tümüne itiraz aşamalarında ve markanızı koruma aşamalarında yanınızda olmaya devam edeceğiz. Marka güvenilirliğiniz ve işletmenizin kurumsallığı bizim için siz değerli müşterilerimiz kadar önemlidir.