Arabic AR English EN German DE Russian RU Turkish TR

Google Reklamları

Google Reklamları, web sitenizi istediğiniz kelimelerde daha rahat bir şekilde Google sıralamalarında en başta göstermenin en kolay ve en kısa yoludur. Bu işleme “Google Adwords” işlemi diyoruz, Google reklamları ile satışınız ve hedef kitlenize erişiminiz artık çok kolay.

Herkes kolaylıkla Google Reklamı verebilir, fakat bu reklamı Avdens Medya aracılığıyla vermenizin size faydası hem en doğru kelimelere reklam vermenizi sağlamak, hemde ayırdığınız aynı bütçe ile daha fazla kişiye erişmenizi sağlamaktır. Elbette bu işlemi profesyonel ekibimiz sizin için kolaylıkla sağlayacak ve Google Reklamları sayesinde web sitenizden satışlarınızı biran önce başlatabileceksiniz.

Avdens Medya ile Google Reklamlara çıkmanızın faydasını bir başka deyişle anlatmak gerekirse, biz pek çok sektörde pek çok firma ile çalıştığımız için yıllık 450.000 TL’nin üzerinde reklam bütçesi yönetmekteyiz.

Bu sayede Google Partner firma olduğumuz için direkt Google Türkiye çalışanları ile birebir iletişim kurarak sizler için en uygun ve en faydalı reklam hizmetini sağlamak adına en iyi hizmeti sizlere verebiliyoruz.

Aynı zamanda bu Google Partnerlik ile birlikte sizlere ayırdığınız aynı bütçeye daha fazla tutarda reklam vermenizi sağlayan işlemleri de kolaylıkla sağlıyoruz.