Arabic AR English EN German DE Russian RU Turkish TR

Web Tasarım

Kurumsal firmalar için, işlek bir cadde de bir işyeri sahibi olmak neyi ifade ediyorsa, daha geniş bir kitleye ulaşacak kurumsal web sitesi de aynı anlama gelmektedir. Çünkü web sitemiz dünyaya açılan arenada bizi temsil eden en önemli yüzümüzdür. Kurumsal web sitesi 7/24 ziyaretçilere hazırlanmalı, hedef kitlenizin isteklerini karşılayabilmeli ve sektörünüzün amacına uygun olarak yayına almak hedeflenmelidir.

Web Tasarım Projelerimizi görmek için sayfayı kaydırabilirsiniz.

Kurumsal Web Sitenizde Ne Yapmalısınız?

İçerik açısından; Öncelikle firma tanıtımı, ürün / hizmetler, haberler ve / veya etkinlikler, müşteri ilişkileri / destek, kariyer / insan kaynakları, ulaşım / iletişim gibi temel bölüm başlıkları olmalıdır. Bunlar ile ilgili farklı bölümlere içerikler eklenebilir. şirketin faaliyet alanları belirtilebilir.

Başarılı bir kurumsal web sitesi tasarımı size ne gibi faydalar sağlar?

Öncelikle şirketin kurumsal imajını olumlu yönde etkileyecektir. Firmanızla iletişime geçecek kişi veya kurumlar öncelikle web sitenizi ziyaret edeceklerdir. Böylelikle kendilerini doğru ifade eden, etkileyici bir site ile karşılaşan ve sorunsuz ulaşabileceğiniz, kullanıcılar bunu firmanın hizmet kalitesinin bir ölçüsü olarak algılarlar.

Avdens Medya olarak biz neyi amaçlıyoruz?

Biz; Konya web tasarım firması olarak firmanızın iş sektörüne özel arayüz seçimi yaparak kurumsal web tasarım materyallerini bir araya getirerek sizi en iyi şekilde internette tanıtmak ve müşteri potansiyelinizi arttırmayı amaçlıyoruz.

Responsive Tasarımlar

Her ekran ile uyumlu, sorunsuz kullanıcı deneyimi yaşatmak için tasarladığımız web siteleri ile sizi internette bir adım ileriye taşıyoruz!

SEO Uyumu

Yaptığımız web site tasarımlarının SEO için gerekli kriterleri taşıdığından emin olduktan sonra yayına alıyoruz. Ayrıca SEO konusunda da uzman ekibimiz ile size hizmet veriyoruz.

Güncel Teknolojiler

Web sitelerinizde güncel trendleri yakalayarak müşterilerinizin sizinle anında iletişim kurup bilgi almasını sağlıyoruz.